info linka +421 918 981 775

Filcové čižmy čierne

Napísať recenziu
23.00
(s DPH)
7, 8, 9, 10, 11
GFCS-1005-542010
Na sklade
+
Pracovné filcové, čižmy  kombinujú vysokú odolnosť a funkciu, čo ich robí skvelým výberom pre pracovníkov, ktorí potrebujú spoľahlivú obuv na svoje pracovné aktivity.

Filcové čižmy majú vrchnú vrstvu z filcu, ktorý poskytuje tepelnú izoláciu a chráni pred chladom a vlhkosťou. Tento materiál je tiež odolný voči poškriabaniu a roztrhnutiu, čo zabezpečuje ich dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebeniu.

Sú vyrobené z kvalitného PVC materiálu, ktorý poskytuje ochranu. Tieto čižmy majú pevné a odolné podrážky, ktoré poskytujú dobrú trakciu a odolnosť proti pošmyknutiu na rôznych povrchoch.

Okrem svojej ochrannej funkcie sú tieto čižmy pohodlné a funkčné. majú priedušnú vložku a vnútornú podšívku, ktoré udržiavajú nohy pohodlné počas dlhého pracovného dňa.

Pracovné filcové PVC čižmy sú dôležitou súčasťou pracovnej výbavy pre mnoho odvetví, ako sú stavebníctvo, poľnohospodárstvo, priemysel a mnoho ďalších. Sú spoľahlivým partnerom, ktorý vám poskytne ochranu, pohodlie a bezpečnosť pri vykonávaní vašej práce.


Veľmi odolná pracovná obuv.
PVC podrážka je nastekovaná na anatomicky tvarované kopyto,
čím je zaručená stabilita a priamo pohodlie chodidla.
Protišmyková podrážka s hrubým dezénom.
Nepremokavá pracovná obuv
.


Brand:
Rohacan
Vlastnosti:
  • vodevzdorné
  • nepremokavé
Farba:
  • Čierna
Materiál:
  • Podrážka PVC
  • Stielka FILC
  • Zvršok FILC

No reviews found